Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Samoloty F-16 znowu nad Lublinem (zdjęcia)

Utworzony przez Grześ, 2 kwietnia 2014 r. o 18:12 Powrót do artykułu
Ma to związek z samolotem, który w dniu wczorajszym przyleciał ( z dużą prędkością oraz na dużym pułapie ) od strony wschodniej i nad Chełmem wykonał zwrot o 180 stopni. Po kilku godzinach nad miastem pojawił się Polski wojakowy Sokół.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyngel we wsi! wojna bedzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te F 16 wystartowały dzisiaj po południu z lotniska w Świdniku;))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i co z tego, że latały F-16. Oni tylko mogą polatać,postraszyć,zaistnieć. Przecież siły powietrzne RP nie dysponują uzbrojeniem do tych samolotów. Przyjaciele za oceanu sprzedali nam te zabawki, ale już bez  konkretnego uzbrojenia. Na wyposażeniu F-16 w Polsce jest znikoma część uzbrojenia do tych samolotów. Pozostałe uzbrojenie trzeba kupić w USA. Teraz F-16 to tylko zabaweczki w rękach dużych chłopców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd ty to wiesz. Zwykle takie informacje są objęte tajemnicą wojskową. Nie ujawnia się tego szerszym masom społecznym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj około godziny 21 też widziałem 3 samoloty lecące bardzo nisko nad Trzebinią jeden za drugim na początku nie wiedziałem co to jest były oswietlone a silniki tak ciche ze prawie slychac nie bylo wolno leciały dosyc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co znaczy "przeleciały przez Lublin", po jakiemu to? Na wylot przeleciały i wyleciały z drugiej strony? Czy zatrzymywały się na czerwonych światłach i przepuszczały pieszych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co znaczy "przeleciały przez Lublin", po jakiemu to? Na wylot przeleciały i wyleciały z drugiej strony? Czy zatrzymywały się na czerwonych światłach i przepuszczały pieszych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj przez centrum Lublina jechał czołg!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kupujcie ludzie cukier i mąke to kwestia czasu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wczoraj wieczorem widziałem ruskiego jak spacerował po mieście. Więc inwazja się już zaczęła. Pierwszy ruski już najechał na Lublin. Trzeba kupować wódkę i kartofle, bo jak wejdą do nas to nam wszystko wykupią i zjedzą. :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będziecie się jarać za każdym razem f16? Ja rozumiem, gdyby te myśliwce dłuższy czas nad miastem latały, ale ćwiczyły, a one po prostu przeleciały i tyle. Luuudzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może nie przeleciały przez Lublin tylko ;przeleciały;Lublin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teksty to chyba lepsze w fakcie są. Niesamowite zdjęcia, prawie pilotów widać. łapa w góre. Tak trzymać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzień dobry dziś nad woj. lubuskim w okolicach Kierzna lataly f16 strasznie nisko od tego chalasu moje dziecko w wieku 3 lat jak się wytraszylo to plakal nie samowicie az nie mogłam go uspokoić .tak wiec jak lataly  bardzo nisko to robiłam zdjęcia z blyskiem dając im cos do zrozumienia .i nic to ie dalo :angry:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...